بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 21

23,525 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع - هيلسايد، أو ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من محور محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع فيو نادي الصيد مباشرة في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر مفروشة بالكامل فى برج مميز بمدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه في تاج سيتي استلام فوري مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في شاليا تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في إيستاون موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا بجاردن تشطيب فاخر - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من شارع التسعين الجنوبي امام كمبوند ايستاون

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر اجمالي للبيع شقة متشطبة- استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب استلام فوري تاج سيتي مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-فيو بحر-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش والاجهزة - استلام فوري -مباشر على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تاج سيتي موقع مميز نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 1 بالمرحله الخامسه موقع متميز جدا

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 م للبيع في مدينتي B12 فيو جاردن ومجري سيل

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالبفسج فيلات التجمع الاول

    Aqar Share logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس 121م في كون رأس الحكمة – سي فيو -متشطب

    TREX logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • قماري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٩٠٬٥٣١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8,قماري

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 325م سوبر لوكس ف البنفسج 7 التجمع الاول

    Envigo Real Estate logo image

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس فى القاهره الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جاردينيا مول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة الترا لوكس في الحي الاول -اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البنفسج 2 - التجمع الاول

    Fam Egypt logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع 160م سوبر لوكس في غرب اربيلا فوري

    Envigo Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة