بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 22

23,525 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس ف الشعراوى مدينه العبور

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ الشعراوي, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٣٨ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٨١٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٧٢ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني بجانب المتحف المصري

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه علي الطراز اليوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٢٠٠ جنيه

    وحدة149م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر على طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٥١٬٢٠٠ جنيه

    وحدة 178م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    وحدة174م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر على طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • تيك هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Casanova Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تيك هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ للبيع في تاج سيتي - المنطقة T

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش114م بجوار منطقة الخدمات فيو مفتوح في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للتمليك بمدينه نور المتميزه الحديثه

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة في نور 145متر استلام قريب مقدم واقساط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل كمبوند الباتيو اورو استلام فوري 3غرف

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف نوم مفروش - قريب للبحر | بسعر مميز

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضي بجاردن مميزه 157م بسعر لقطه في اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ش 204م مبني 2000 مكرم عبيد تشطيب فاخر اول سكن

    Bero Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • كلارو سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة كمبوند جرين 3 مباني ادريس

    Best Deal For Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة كمبوند ذا أدرس درة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند اونا رفاهية و خصوصية في قلب الهضبه الوسطي

    North Edge logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس فاخر سعر مميز جدا تشطيب كامل

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بفيو اللاجون ولاند سكيب مميز جدا

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 5 غرفة