شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 354

18,361 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع - جناكليس ( شارع ابو قير )

    Chance for Realestate logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدى بشر ترام 150 م ( ش بشير الشندى )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع الشيخ محمد بشير الشندي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع - كامب شيزار ( ش بورسعيد )

    Chance for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر أرضي بجاردن 120 متر بالنرجس

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-اقل سعر شقة174متشطبة بالمطبخ وتكيفات

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 160م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة - (ابراج صفوة سموحة).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع 15 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن استلم فورى برايم لوكيشن كاش

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سبورتنج (ثاني نمره من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلا فوري في الجولدن سكوير بجوار ميفيدا مباشر

    Step One Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 131م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    معيشة حصرية فاخرة في ارقي كبموند في الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر محيي الدين أبو العز - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 10% شقة استلام فوري قسط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160 متر فى زهراء المعادى امام وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر محيي الدين أبو العز - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت علي النادي شقه متشطبه في ماونتن فيو اي سيتي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر محيي الدين أبو العز - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل1,5M بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مفروشة بالكامل علي النيل في الزمالك

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر محيي الدين أبو العز - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع