شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 351

18,361 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ارض الجولف - مصر الجديدة

    Roots Development logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري شرقي فيو مفتوح علي الميدان

    Roots Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثالث 3 غرف نيو جاردنز نصف تشطيب بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م 3 غرف متشطبه في كمبوند ادريس ايست

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالتكييفات والاجهزه باتيو7

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر للبيع في الباتيو 7 بالتكييفات و الجهزه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 130م بكمبوند قطامية جيت اماميه استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 150 م بمشروع صن جيتس زهراء المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل صفقة 3 غرف 5% مقدم | مودون رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف 5% مقدم | مودون رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى 3 غرف 151م للبيع فى قلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند البروج جاهزه للسكن وبالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقة 3غرف بأميز كمبوند بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 129م 3 غرف برايم لوكيشن بمقدم 10% وقسط على 12س

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز في ريفرز نيو زايد قسط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 116م علي وايد جاردن حجز قديم في B14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بالقرب من جامعة Msa

    Master Key logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع