شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 345

18,361 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنية بحصة في الارض في الخمائل متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمائل الهضبه متشطبه بتكيفات والعفش

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع the address متشطبه بتكيفات والمطبخ

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام The Spine Mall كاش 134م فيو مفتوح في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميز واجهة وسط 177 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه في بالم باركس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالشطر السادس زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةدور ارضي للبيع بكمبوند وادي الربيع الشروق

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م في كمبوند دار مصر الاندلس

    sherwoods property logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م فى شيراتون مصر الجديدة بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة واجهة بحري شرقي 125 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 150 متر مربع | إطلالة ,هافا ريزيدنس

    ERMA Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بفيو مميز للبيع بزهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى نيوبوليس وادي دجلة

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ببرج حديث في الدقي ش سليمان جوهر الرءيسي

    شارع سليمان جوهر, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع