شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 342

18,361 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 206م أمامية في بيت الوطن الحي الثاني ع 5 سنين

    The Map Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة خلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب شخصي فيو مفتوح - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه تشطيب سوبر لوكس بالفرش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات تشطيب حديث- شارع رئيسي ح الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امامي 160 متر لقطة باللوتس الشمالية

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من طريق الاسماعيليه المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع مطبخ وتكييفات | أرض الجولف

    Country For Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن-أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في هليوبوليس الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف اميز مرحله ف سراي برايم لوكيشن

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الديار ريزيدنس على حمام السباحة مباشر

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فى الحى الثالث شرق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو جاردن متشطبة بالكامل استلام فوري

    Selective logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع الطابق الثاني جراند ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م ڤيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحت التشطيب - منطقة س - تلات غرف سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقرب من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن في اللوتس الجنوبيه

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر السوق في سيفورا هايتس

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس - منطقة ص المميزة

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه ف العمارة متسلمه جهاز في مسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع