بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 9

5,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بأفضل سعر تشطيب كامل - تقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي - شاليه

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فاخرة مفروشة بالكامل بالاجهزه

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع و سعر لقطة مفروشة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٨٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه إستثمار شقه متشطبة بالتقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي في افخم مكان في التجمع منطقه الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات شاملة الصيانة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 166م - برايم لوكيشن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم جاهزة للسكن أمام الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١١٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع فى سيتى جيت من ديار القطريه

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٩٬٤٢٧ جنيه

    احجز شقتك في 90افينيو متشطبة بالتكييفات بالتقسيط

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم بجاردن بالم هيلز نيو كايرو علي فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في بالم هيلز نيو كايرو فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٥٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان بأقل مقدم دقائق من AUC بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مع الكازار شقة لقطة بأقل مقدم بقسط حتى 10سنين

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    174 وحدة مميزة شقة للبيع VGK

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر لقطه بجوارAUC بالتجمع بااقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 10 سنوات وامتلك في بالم هيلز شقة متشطبة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت تشطيب فاخر

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٢١٠ جنيه

    احجز وحدتك ف هايد بارك بحديقه ومتشطبه موقع متميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة