بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 7

5,585 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبـة + ACs - فـيو خيالي على Water Features

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بوليفارد ميفيدا بأقساط سعر مميز

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه مفروش بالكامل علي فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 2غرف بأقل سعر في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو لاندسكيب استلام فوري تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٨٬٧٠٠ جنيه

    شقه 145م جاردن حمام سباحه موقع مميز استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشة و متشطبة سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • زيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,زيا ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في ليك فيو ريزيدانس 9 مليون سعر نهائي

    متصدر

    Amlak akareya logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م متشطبه استلام فوري بموقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري بحري ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميفيدا 2 غرف اعمار سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة للبيع بفيو بول استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3% فقط امتلك شقة 2نوم بالتجمع +بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة بالكامل بسعر مغري ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للتملك بالحي الثالث فيلات للبيع موقع متميز

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,ذا ريزيدنسز

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بخصم 40% في بالم هيلز نيو كايرو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع باقل سعر في بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ارضي بجنينه مقدم ٤ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 212 م² للبيع في النرجس

    Property Network logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه مفروشه للبيع بسعر لقطه في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة