شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 608

16,098 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في سوديك زايد الجديدة 102م بجاردن

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة باطلاله مميزة بجوار رويال سيتي الشيخ زايد 20%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مشروع zed West الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م اقل من ماركت متشطبة ريسيل فوري فيvyeسوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل متشطبة سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في O-West مرحله Tulwa

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف+ حديقة سوبرلوكس بتكييفات فى زايد +قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للشباب باميز مواقع حدائق الاهرام ٩٦م تقسيم

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 141م+100م جاردن كبيرة تشطيب حديث في اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٥٢٠ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للاستلام 2026-ويست فيو-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٦٬٠٧٥ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للاستلام 2026-150م-ويست فيو-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و اقساط علي 10 سنين للبيع شقة في كارميل

    Abrag Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه ب0% مقدم باطول فترة سداد في زايد

    متصدر

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فوري موقعها مميز (اقل مقدم-سعر!!) vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن 134م&100م جاردن ذا ادرس زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيم لوحده 105م بجوارمحطه المترو الجديده

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م واجهه وسط مميزه جدا بجوار البوابه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالقرب من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة استثمارية بكمبوند The Address

    Zayed Gate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه+حديقة ف بيفرلى الشيخ زايد قسط - استلم فورا

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    STAY IN– شقه للبيع منتجع سكني فندقي في غرب القاهرة

    Baytak. logo image

    شارع عبد السلام امين, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة فوري بجاردن vye سوديك موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Aqmar Residence – شقه فاخره للبيع الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب بالتكييفات 134م في درة الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع