شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 609

16,098 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 129م-بأول سعر طرح-كمبوند تسلا-اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 159 متر داخل كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشة للبيع فى أبراج أيون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    بيراميد هيلز 2, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة: شقة فاخرة مفروشة بالكامل في تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ادرس تشطيب مجدد بالتكييفات

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 104م استلام 6 شهور-صن كابيتال

    Abrag Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 164-فيلدج ويست-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بكمبوند حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بسعر لقطة للبيع في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد –كمبوند دار مصر – الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند الخمايل – المرحلة الأولى

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أبراج أيون – بجوار مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة149م بالشيخ زايد استلام فوري كمبوند فليدج ويست.

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا فيو مميز برايم لوكيشن ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري في vye موقع مميز اقل سعر!!

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر إكسترا لوكس علي فيصل الرئيسي للبيع

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة-كمبوند زايد ديونز-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٢٠م في الفورمكس مدينة بيفرلي هيلز زايد

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في شارع النوادي ارقي موقع في حدائق اكتوبر

    M.H. Group logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع