شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 570

16,098 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بقلب زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة ارضي بجارن م شركة المراسم الدولية

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٧٨٬١٧٥ جنيه

    للبيع شقة 159م ناصية تشطيب وتكييفات في فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مميزه للبيع في بادية استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري من ماونتن فيو اكتوبر ب 5 مليون فقط

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في vye من شركة سودك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات فيلدج يوست الشيخ زايد قسط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بقلب زايد

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فوري متشطبة بكمبوند ساكن في زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة في الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه130م+حديقة في كيان الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بقلب زايد

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٣٤٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري فيلدج ويست الشيخ زايد قسط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في زايد لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 200م تقسيط 10 سنين الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥١٢٬٧٨٥ جنيه

    شقه متشطبه بالشيخ زايد تكلمه اقساط فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط بالشيخ زايد فيلدج ويست بالتشطيب

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الشيخ زايد في قلب زايد شارع النزهه

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد دور اول

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم فيلدج ويست الشيخ زايد تكمله اقساط

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤١٩٬٥٤٤ جنيه

    استلم شقتك 160م متشطبة بالكامل+تكييفات بقلب زايد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تكمله اقساط فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع