شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 575

16,098 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م مفروشة اورا الشيخ زايد إيجار 55 ألف شهر

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٧٢٬١٧٠ جنيه

    استلام فوري شقة 161م تشطيب كامل بالمطبخ والتكييفات

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع أورا الشيخ زايد

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في كلوب بارك جاهزه بمقدم 4.9 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس جاهزة للسكن بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 157م باقل سعر و تكملة قسط بسيط في بالم هيلز

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن مقدم 4.8

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 163م استلام فوري متشطبه+التكيفات بتكملة اقساط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م بالبوابه الرابعه قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك جاردن هاوس 195 م في كمبوند Karmell – Sodic

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م + تراس 28م أور الشيخ زايد

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امضي العقد و استلم شقتك فوري كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة للبيع فوري كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 66م بفيو لاند سكيب في اورا الشيخ زايد

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر167م 3غرف+جاردن متشطبة بتكييفات بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع