شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 513

16,260 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هايد بارك - ويست جاردن ليكس،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل استلام فوري متشطبة بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٦٠م بتراس ٦٠م واسانسير موقع مميز بالكمبوند

    IHouse development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع - موقع مميز | O West

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقا-ريتز-شقه غرفتين

    Premises logo image

    مجمع ريتز, محور الضبعة, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ف المربع الذهبي موقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مشروع VYE - Sodic

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب ف ابراج زيد بجاردن متشطبة بالتكيفا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة داخل مشروع ZED بموقع مرتفع

    Home Select for real estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو لاندسكيب (بأقل سعر في الماركت الان )

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٧٬٧٠٠ جنيه

    امتلك شقة بجانب نيو جيزة بقسط ربع سنوي 337,700 فقط

    متصدر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة داخل بيفرلي هيلز, الشيخ زايد

    DMG logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل تولوا او ويست 150م استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة داخل كمبوند ZED West بإطلالة مباشرة

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في VYE

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 130م بجاردن50 في كيان-استلام فوري-تقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 140م استلام فوري بفيو مميز لفترةالان

    Bright logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع | كلوب ريزيدنس - أو ويست.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٢٣٬١٧٣ جنيه

    شقة للبيع | كلوب ريزيدنس – أو ويست.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز علي اللاجون قريبة من اركان بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4.2مليون استلم شقة 120م فوري بقسط 10سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 م بحدائق الاهرام البوابة الثالثة

    sherwoods property logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في كور – O West من أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٩ جنيه/متر مربع