شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 512

16,260 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للبيع بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة قرب مول مصر بمقدم 1M وتقسيط 9 س

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م فيو مفتوح

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 120 شهر

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م ڤيو مفتوح بحري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري في ذا ليك مقدم 4.9 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة قرب مول مصر بمقدم 1M وتقسيط 9 س

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة قرب مول مصر بمقدم 1M وتقسيط 9 س

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز بالتقسيط علي 14 سنة في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى ببلكونه بغرفه ماستر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م أرضي حديقة جاهزة استلام فوري متشطب بالكامل

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 170 مساحة 160م بحري صريح

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري 3 غرف بأميز لوكيشن دقايق لاهرامات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين VYE سوديك –فوري ريسيل على لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالتقسيط بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة واجهة 135م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة قرب مول مصر بمقدم 1M وتقسيط 9 س

4

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع