شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 497

16,260 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة في المهندسين تفرعات شهاب

    Happy House Real Estate logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه في اكثر موقع مميز

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقق في حدائق اكتوبر استلام فوري تقسيط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه في اكثر موقع مميز

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه في اكثر موقع مميز

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بالتقسيط حدائق اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في افخم كمبوند طريق زويل حدائق اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة 134 متر في باديا بسعر مميز .

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بالشيخ زايد مقدم 580الف أو 7.2مليون كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة جاهزة في قلب زايد للبيع

    Property Hills Star logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه في اكثر موقع مميز

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢٥٤٬٢٥٢ جنيه

    شقة غرفتين بجنينة تشطيب فاخر سوديك

    We are consultancy logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه في اكثر موقع مميز

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار مول اركان للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند VYE سوديك - نيو زايد

    Zayed Gate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر استلام فوري دور متكرر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل مميز في قلب زايد متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى157م فيو بول بمقدم مليون عالاهرامات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري حدائق اكتوبر بالتقسيط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر كمبوند متكامل الخدمات قسط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٩٣٢ جنيه/متر مربع