شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 403

16,298 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة123 غرفتين بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تنافسي في كمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في ديجويا بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - تاني نمره من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع اكبر فيو لاند سكيب في حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Garden lakes هايدبارك سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك الشيخ زايد الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل ومتبقي عليها اقل اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر مميز مقدم وقسط 10 سنين الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م 3 غرف قسط شهرى 40000 استلام سنتين مقدم 5%

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م مقدم 5% تقسيط 9 سنوات فى العاصمة السياحية

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110متر سوبر لوكس حدائق الأهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة من أقوى مطور في مصر بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي فيو مفتوح علي رئيسي النهر الاخضر

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستوديو في ارقي كمبوندات نجيب ساويرس zed

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع شقة في قلب كمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باعلي نسبه تميز بحري ف جنه اكتوبر خالصه اقساط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو لاند سكيب فى إستيتس بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر استلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة ريسال ريفرز اميز موقع زايد

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    استلام فوري - شقه تشطيب كامل - تكييفات - زد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري جاهزه للسكن في جنه اكتوبرمتسلمه م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه من المالك الاصيل بدبل فيو لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع