شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 404

16,298 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أو ويست - كلوب يارد باطلالة جميلة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف دايركت على الواحات باقل سعر وخصم 10%

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١١١٬٩٧٤ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات فى زد برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط ع 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 113م في كمباوند هوم شركه زايا باقل سعر الماركت

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م+115م جاردن في one33 برايم لوكيشن بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل أقساط متبقيه بفيو مميز مفتوح بالكامل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خالصه اقساط بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل135م زد تاور متشطبة+تكييفات

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر خلفي بموقع مميز بحدائق الاهرام منطقة ل

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري غرفتين فى تولوا اويست بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بجوار نيو جيزه من انيرشيا اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن غرفتين استلام فوري في كارميل

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة استلام فوري فOwest بـأقل سعر تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ف كيان بأقل سعر استلام فوري اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م مميزه اوبن فيو في كيان تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم25% وقسط ع 10س امتلك شقةبجاردن عـ طريق الواحات

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٨١٤ جنيه/متر مربع