شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 651

62,094 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٦٩٣٬٦٠٠ جنيه

    احجز ستوديو بالتقسيط بفيو مميز في المونت جلالة

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي 149متر

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٧٠٬٢٩٦ جنيه

    شقة للبيع في سيلفر ساندز – الساحل الشمالي |

    Beltone logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م بالتقسيط بتقسيم المستقبل بالهضبة

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتقسيمه مميزة بجوار كايرو فستيفال وبقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور عالي استلام فوري ستوديو متشطب التكييفات المطبخ

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف فوري ومتشطبه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٨٣٠ جنيه

    شقة غرفتين بالممشى بسعر نادر – الحقها!

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايركت على اللاجون-بسعر مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مفروش فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م يطل علي البحر بموقع مميز تقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م بيت الوطن دقايق من التسعين الشمالى

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون بسعر 4 مليون -في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن غرفتين

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( متشطبة جاهزة للمعانية )) امام سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م متشطبة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع