شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 644

62,094 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٠٧١٬٠٤٢ جنيه

    إمتلك شقة 166م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في ميني كمبوند لازورد – الحي ال8

    Zayed Gate logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة فندقية بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف تشطيب كامل بالتكييفات في ماريوت قرب المطار

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 60م استلام فوري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده إداري 90م للبيع بالتقسيط استلام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات بأقساط تصل الي 10سنوات

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 32م استلام فوري بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمشروع سمو بوليفارد المستقبل سيتي

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 48م في المربع الذهبي بم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد طول فترة

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة ابراجZED وجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكييفات بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - تشطيب كامل - أقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - متشطبة بالكامل - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاند سكيب - متشطبه والمطبخ بالأجهزه- موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م متشطبة بالكامل مدينتي فيو بارك وشارع بحري

    El Hefny Group logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية في مشروع متكامل الخدمات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر في السوق في موقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Leaves –موقع راقي بجوار نيو جيزه

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٩٬٢٠٩ جنيه

    شقه للبيع بالاقساط فيو مفتوح - هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 3 غرف نوم - سوديك إيست Azaliya

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع