شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 77

31,480 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زيد ايست التجمع السادس بمقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه في طلاله بجوارسوديك غرفتين متشطبه بخصم 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى موقع مميز-ماونتن فيو اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 142م باللوتس سوبر لوكس بالمطبخ بسعر لقطه

    Next Level Properties logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت فخم جدا بفيو بانوراما علي لاند سكيب في سراي

    Realm Properties logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ B6 بمساحة 124 متر فيو مفتوح مميز

    East House logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي بموقع مميزأمام الخدمات

    MA Ville logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في مدينتي ٧٤ متر b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة بالكامل جاهزة للسكن بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تحفه للبيع بالفرش والأجهزه فى مدينتي B7

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى تاج سيتى اقساط ١٠ سنوات فى مرحله اورجامى

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي 159متر سوبر لوكس

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية في البنفسج عمارات - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بافضل سعر في تاج سيتي استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى تاج سيتى بدون مقدم باقساط١٢سنوات للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٦٧٩ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع في زيد ايست موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    برووف مباشر على الدائرى الاوسطى بنظام سداد مرن

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م للبيع في بريفادو بالجراج و التكييفات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبود زيد ايست التجمع السادس

    Z Investments For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بخصم 40% في بالم هيلز نيو كايرو

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في هايد بارك تكمله اقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع