شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 75

31,480 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بالم هيلز 2 نوم ماستر + غرفة ليفينج

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن في سوديك ايست متشطبه تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه دبل فيو باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1.5%؜ مقدم فقط واقساط 12 سنه - بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 380,000 فقط في أرقى مواقع HAVANA

    Picky Properties logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميراج ريزيدنس – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ميراج ريزيدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢ غرفه بموقع متميز مقدم بسيط | حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٧٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مرحلة أزاليا في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في زيد إيست - Ora

    Rokn Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠١٧ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام ثلاث غرف بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على النادي متشطبة - سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في اي سيتي ماونتن فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سراي S2 غرفتين ماستر بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي نموذج 200

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع متشطبة في سوديك ايست تطل على النادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة في هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 88م دور الاول متشطبه ذا فيليج بالم هيلز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة "لقطة" تحت سعر السوق| شقة للبيع في فيلييت

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بسعر لقطة استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفلين, موقع متميز, بالقرب من جاردن 8

    Smart Move logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٧٥ متر بحري ومتشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٣ جنيه/متر مربع