شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 74

31,480 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة باتيو اورو بالمطبخ جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلت سوديك (V Residence) | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في هايد بارك التجمع تقسيط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٧٬٠٤٦ جنيه

    امتلك شقة بحديقة للبيع بالتقسيط في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٥ متر كومبليكس جراند جيت معمار المرشدى للبيع

    Homes Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٤٨٦ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند مبني جاهز للمعاينه استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١١١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بخدمات بريميم قريب من محور بن زايد والمشير

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧١٢٬١٤٦ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة قريبةلللجامعه ,فوري

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك التجمع استلام ٢٠٢٦ باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٧٨٬٠٥٨ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس قريبة ل AUC

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة باتيو اورو فيو مائي جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة بتشطيب شركة في أرقى B11

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 م استلام فوري متشطبة و مفروشة lake view

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع في مدينتي قريبة من Open Air Mall

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في إيستاون، مع مطبخ وتكييفات

    Experts Home logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون رائع

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجنة مصر: فيو لاندسكيب، تشطيب كامل موقع متميز

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق وفي موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع