شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 192

31,725 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع متشطبه بالمطبخ والتكيفات بالتقسيط

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد 166 متر متشطبه بالفرش

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي للبيع B14

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بفيو على جاردن - ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند ريجنتس بارك - التجمع

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 126م_ف القاهره الجديده بأنظمة سداد مرنه

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك دقائق من التسعين الجنوبي قسط14سنة

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 123م بحري بالكامل من جميع الغرف في الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في هايد بارك التجمع الخامس\مقدم 940K

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في B7، مدينتي بمساحة 96 م

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م ارضي بحديقه للبيع في مدينتي B12 سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني مقدم 30% فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي B11 تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في هايد بارك التجمع بالقرب من AUC

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعراللونش احصل ع اخر شقة 148م مقدم5%قسط ع10س الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والأجهزة في الباتيو

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 132 متر في كايرو فيستفال ليفينج فيو واسع

    SKEEP logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع Palm Hills بالعاصمه بأقل مقدم+قسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م + جاردن 220م بحري و بفيو تحفة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في 90 أفينيو

    New Capital Home. logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع