شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 194

31,725 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع ف لافيستا باتيو سولا فيو علي pool

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة تشطيب سوبر لوكس في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطبة بالكامل بالفرش قريبة من التسعين

    Selective logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B1 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 140م امام المسجد والخدمات b10

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف ف الباتيو سولا باقساط تصل ل10سنين !!

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٨٣١٬٢٨٧ جنيه

    أمتلك شقتك بدون مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز بجانب آى سيتى وباتيو أورو

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 متر في كمبوند البروج – استلام فوري

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي لتكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 480 الف امتلك شقة 154م فى مدينة الشروق

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل مدينتي المساحة 96 متر

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 135 متر في مجموعة 64

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مميزة في الحي التكميلي بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٩٦٬٦٨٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14

    شركة البحيري جروب logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة بمساحة 140 متر للنموذج الذكي

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمدينتي 92 متر B6 فيو جاردن

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 158 متر مع حديقة خاصة 40 متر

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند دار مصر الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للتمليك بمدينتي 140 متر B10

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم 118 م بالتقسيط علي 10سنين التجمع

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٧ جنيه/متر مربع