شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 189

31,725 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند هايد بارك بتشطيب راقي

    Chances Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة, تاج سيتي بمقدم 995الف

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري في واتر واي بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس في حي الواحه مدينه نصر

    Eastmark logo image

    شارع رقم 14 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند بريميرا- مدينه نصر

    Eastmark logo image

    بريميرا, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري كامله التشطيب في المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن وتشطيب فاخر بسوديك إيست بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن أستلام فوري في واتر واي التجمع

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 140 متر B12 طلعت مصطفى فيو مجرى السيل

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف للبيع في مدينتي – استلام فوري

    TREX logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في كمبوند لافينير L’avenir

    Sonic For Real-Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيلات الداع الوطني ع شارع الجزيرة مباشر متشطبة

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري 159 متر بسعر مغري و فيو مميز

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم ايلاند الشروق بمقدم 350الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي فيو لاند سكيب استلام فورى

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز شقة بحديقة فى 90 افنيو-بالمطبخ وتكييفات

    East wing logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٧٬٨٧٥ جنيه

    شقة بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي-مرحله اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميزة بكمبوندسراي Sarai امام مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة للبيع في سمو مستقبل سيتي بالتقسيط المميز

    Homevise Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٥٠٤ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في دجلة المعادي القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع