شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 35

3,652 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في باديه أكتوبر بمقدم بسيط وأقساط مريحة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقق باديه أكتوبر بسعر خرافي وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في باديه أكتوبر بمقدم وتقسيط مرن جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوي

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة بموقع مميز امام مول مصر

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اويست-موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

    متصدر

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب من بالم هيلز تقسيط 12 سنة قرب مول مصر

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل راقية للبيع في One33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وفيو مميز في ماونتن فيو اي سيتي-The lake

    RE/MAX Everest logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في بادية بالم هيلز-موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من مالك اصيل بجوار نادي اصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو بحري 130 م عماره منفرده علي لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في عماره منفرده ودبل فيو من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري من مالك اصيل بيع لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م للبيع بسعر مميز داخل كمبوند جنة أكتوبر

    DMG logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها اقل اقساط بسعر قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة بكمبوند او ويست دقائق من مول العرب

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    SOLIN Residence اختيار ذكي في لوكيشن ملوش بديل

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحديقه خاصه

    The Polygon logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع