شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 25

3,651 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق استلام فوري في باديا -Badya

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر متشطة للبيع جنة اكتوبر لوكيشن مميز جدا

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 150م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م بحري صريح متشطبه بالمطبخ ف جنه اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحري بفيو مفتوح على البارك استلام سنتين

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقسط 12 سنة في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشمالية على البوليفارد

    Core Real Estate Development logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة141متر استلام فورى تقسيط على 3سنوات داخل كمبوند

    Core Real Estate Development logo image

    صبا ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٧٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم و11سنه قسط شقه كمبوند فاخر ع وصلة دهشور

    Property Hills... logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Lagoon Park – استلام سنة و نص

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باديا أكتوبر | مقدم 1.5% وقسط 12 سنة

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو على الجاردن من الغرف والاستقبال-أقل سعر

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام قريب واقساط 12 سنه

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م غرفتين في One33 أكتوبر بدون مقدم قسط 9س

    Selection Code logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in Mountain View iCity October

    Core Real Estate Development logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري استلام فوري فيها تفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م استلام فوري جاهزه علي السكن الفوري متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع