شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 23

3,651 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف نوم للبيع فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة MV iCity أكتوبر | موقع Boulevard وقسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit in elmtree next to icity october

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوان ليك ويست استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في ELM Tree بجوار icity OCT-توسعات شمالية

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Elm Tree أكتوبر غرفتين مقدم 10%

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست امام مول مصر بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 متر في بالم هيلز تقسيط حتى 12 سنة

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 154م موقع مميز - بأقل سعر في الماركت

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع - داخل كمبوند, اكتوبر بلازا

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٦١٦٬٤٣٤ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للاستلام فيو رائع للبيع في أويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 147م استلام فوري متشطبه فيو مميزالان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه120م في قلب اكتوبر بمقدم390الف قسك ل9سنين

    New Arkan Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    153م متشطبه فيو لاندسكيب قسط ربع سنوي173K حتى 2031

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن داخل كمبوند بي اكس بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٧٧٬٦٠٠ جنيه

    ريسيل 154م فيو مفتوح بالسعر القديم تقسيط حتى 2032

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع في هايد بارك جاردن ليكس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بفيو مميز جدا للبيع بالقسط أويست

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 155م متشطبه فيو مميز- في باديه Badya

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٥٬١١٨ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 155 متر متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 141م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع