شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 39

6,684 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور ففي زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على مفتاح بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بنتهاوس بتشطيب كامل وإطلالة رائعة

    RE/MAX Everest logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوغار نيو زايد - ٣ غرف نوم

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    New Casa Real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣١٬٧٥٦ جنيه

    شقه 86م 1 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    متصدر

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز بأقل سعر في سولانا ويست اورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد PSR اقل من سعر الشركة ع 6 سنين

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٤٨٥٬٢٩٩ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد اقل من سعر الشركة قسط على 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2 غرف متشطب استلام فوري

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م مميزه اوبن فيو في كيان تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    140م²ريسيل استلام شهور صف اول ع اللاجون في مرافيل

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب مميز للبيع في ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٧٬٦٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز أقل سعر في الطرح الجديد على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد بأقل سعر! شقه كورنر فاخره على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع