شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 16

6,673 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زايد القديمه وبالتقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 136متر بتقسيط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فوري 90م في Kayan زايد قسط على 4 سنوات

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام مطار سفينكس مقدم 325ألف قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٣٨٬٦٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام 2028 بمقدم 5% في 205

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٩٤٬٨٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في زايد الجديدة غرفتين نص تشطيب بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام سنتين تقسيط على 12 سنة زايد جديدة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المتشطبة جاهزة للاستلام فورًا قدام مطار سفينك

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري مع المراسم نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٧١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سولانا ويست نيو زايد واقساط احد ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٩٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في جينيستا الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale in kayan grand heights oct Rtm finished

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتكييفات ف زايد القديمه بأقل من سعر الشركه

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • لوجار كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٩٨٬٤٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لوجار

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بالقرب من مول the gate

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو جيت | إعمار - موقع مميز جدًا

    Flag square Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع موقع مميز امام بفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام 6 شهور في تيراس المرحلة الأولى

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن شقة متشطبة استلام 2027 للبيع في زي

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في كمبوند سولانا بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة نصف تشطيب استلام فوري في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٤٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة