شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 504

13,523 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 100م– كمبوند حدائق المهندسين-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع ماجد حماد, الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مميز جدا 75 متر قي كمبوند فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع ف الشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة +حديقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست| بالتكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة علي المفتاح للبيع بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى ٩٠م دور تالت مقدم 500,000 على ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة من سوديك بيفرلي

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند VYE من سوديك للبيع

    Beltone logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٤٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو مميز جدا 75 متر قي كمبوند فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في قلب حدائق اكتوبر

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع - او ويست 6 اكتوبر بسعر مميز

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو ٧٥متر في فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع – The Courtyards, SODIC West

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137م بموقع مميز كازا مرحله أولى بالمطبخ والتكييفات

    IHouse development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150متر في شارع شهاب الرئيسي - المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع جزيرة العرب الرئيسي - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش الحسن بالقرب من نادي الصيد- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 134م- كمبوند ذا ادرس-زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م اقل مقدم ريسيل فوري موقع مميز vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع في موقع مميز – 3 غرف و2 غرفة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع