شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 505

13,523 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة156

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة129م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة140م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند على طريق الواحات دايركت

    اشتري بيتك logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م دور تالت بمقدم 650,000 بتسهيلات حتى 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة138م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت بمقدم5% بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم5% علي اطول فترة سداد فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس – بالم هيلز

    Beltone logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل اميز لوكيشن اقل سعر كارمل سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كمبوند اوري)شقة137م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومنبد

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة130م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة128م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة136م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE سوديك – 120م جاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة149م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة148م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة147م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع كمبوند فاليدج ويست استلام فورى

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات باميز لوكيشن

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة150م مقدم10%وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 134م كمبوند ذا ادريس الشي زايد .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في أبراج أيون

    Beltone logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع