شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 449

13,523 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 115م أبراج الشيخ زايد بجوار كراون بلازا

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 123م في اليسيوم الشيخ زايد

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام مول العرب وبالتقسيط على 10 سنوات الكازا

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 – فيو النهر الاخضر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا لوكس جاهزة للسكن بحدائق الأهرام

    AMAKEN Misr logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إدارى للبيع بالعجوزة

    العجوزة, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة الشقة 165 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اوويست تولوا

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز متشطبة للبيع ف سولانا من اورا

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه155م باقل توتال 3غرف اكتوبر ماونتن بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من بالم هيلز تقسيط 12 سنة بمقدم 1.5%

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ع النزهه دايركت بقسط ربع سنوى

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 156م ف برج الشيخ زايد بجوار اركان بلازا

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 180 متر مسلسل 2 حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ع اعلى تبة بزايدقسط ربع سنوى135الف

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بهجه الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١١٨م + ٦٥م حديقة داخل كمبوند مارفيل

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 متر و تصل ل 205

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 150م متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: أفضل موقع لشقة 3غرف 150م متشطبة

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م أمام أبراج زيد تقسيط 10سنوات

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أورا زد الشيخ زايد استلام فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬١٩٦ جنيه/متر مربع