شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 446

13,523 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف فاي متشطبة استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 149م كمبوند فليدج ويست تقسيط الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري للبيع بالتقسيط علي 96 شهر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات امام ابراج ساويرس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف في كمبوند كامل الخدمات بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في مونتن فيو اي سيتي لوكشن م

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة متشطبة بالكامل-استلام 2026-اقل مقدم

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد تشطيب كامل

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 6% امتلك شقتك و قسط الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف في كمبوند كامل الخدمات بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن كمبوند فيلدج ويست استلام ١٤٩

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 123 متر كمبوند فيلدج ويست , بسعر مميز

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف في كمبوند كامل الخدمات بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينه بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م للبيع في أو ويست-تشطيب كامل- بإقساط

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي 149 متر كمبوند فيلدج ويست , درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149ارضي بجاردن في كمبوند فيلدج ويست درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استلام فورى متشطبة بالفرش ف ابراج اورا

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع