شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 377

13,573 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند تيراس بجوار مول أركان فى زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 145م+جاردن60م متشطبه 3/4 فيو مميز

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند مارفيل الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة استلام فـــــــوري | مـوقـع و سعـــر ممـيـز

    Najd Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي سيتي 150متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد بالدولار خصم50% تسليم سنه تشطيب بالفرش عالنيل

    نفق العجوزة, الدقي, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في باديا 104متر استلام فوري

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٤٢٬٢٢٤ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة ١٣١ متر² تحتوي على ٢ غرفة ماستر3

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٢٦١ جنيه

    شقة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لاجون-اوبن فيو-بحرى صريح

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية - 2O5 اركان

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه لا تعوض بافضل موقع فى حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقكك استلام فوري في احسن لوكيشن في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٤١٤ جنيه

    شقة للبيع في باديا بمساحة 110 متر + روف خاص 13 متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد بالدولار خصم50% تسليم سنه تشطيب بالفرش عالنيل

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٦٣٬٧٨٤ جنيه

    للبيع شقة ١٥٠ متر لقطة في كمبوند زد ZED - موقع است

    BGCO Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر استلام 2027 اقساط على 4 سنين

    Selective logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في باديا مقدم 6,000,000 جنيه | شقة 154 متر٣

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧٤٬٤٨١ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتى 6 اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بادية ١١٤متر + رووف ٢٨ متر بمقدم ٢,٨٢٠,٢٢٥م

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بتقسيط 10 سنين ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل توتال شقه متشطبه استلام قريب بمقدم 4 م

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع