شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 380

13,573 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 143م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة ريسيل استلام فوري في مرحلة MV

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط في مرحله مميزة في icity octobe

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند حدائق المهندسين

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة 140 متر متشطبة استلام فوري للبيع في ويست فيو

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 122 م² مع حديقة 100 م² – الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ م ببيتا ريسيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا استلام فورى

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور رابع 142متر نصف تشطيب تقسيط علي 24 شهر

    MADAEN GROUP logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ م ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل استلام فوري بالجاردن في فاي سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125متر باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 122 م² مع حديقة 100 م² – الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان التوسعات الشمالية

    Ammaier for real estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف ابراج الشيخ زايد عل محور26يوليو

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه مميزه 95م جانبي دور ثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 104 متر في باديا بالم هيلز استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٣٣٣ جنيه

    شقة استلام قريب ف ابراج زيد بجاردن متشطبة بالتكيفا

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقة 102م بجاردن للبيع في Vye سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع لوكيشن مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٦م ببلكونه للبيع كاش او قسط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١١٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة 145 متر في icity october

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي شارع النوادي الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 و تصل الي 230

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بجاردن بفاى سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع