شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 373

13,573 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا بالم هليز قريب من الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ابراج زيد باقل سعر في الماركت

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م Corner للبيع استلام فوري MV Park ماونتن

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاردن ليكس هايد بارك واقساط علي8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بالتقسيط استلام فوري شقة علي الفيو في فاي

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم ٥٪ في العاصمه السياحيه

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠١٥٬٦٠٠ جنيه

    فرصة في التوسعات الشرقية جاردن ليكس هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردين بكمبوند سيتى فيو فيو ليك

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٥٧٬٦٥٦ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في من منطقة بالم هيلز استلام سنة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى باديا بالم هليز قريب من الجامعة

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحديقة بماونتن بحديقة بموقع مميز

    Inn Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا فيو مفتوح شقة للبيع استلام فوري بادية

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    أخر ارضي بجاردن متشطب 457ألف كوارتر أو 10مليون كاش

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بحديقة خاصة 3 غرف مقدم365الف ڤيو مميز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٦٬٢٦٠ جنيه

    للبيع شقة 148م استلام 2026 بكمبوند تراس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit Owest october 2y delivery install 9y

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بحدائق الاهرام 150م بحرى بأقل سعر

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل سعر متاح للبيع فى باديا بالم هليز

    Vira Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة -كومباوند كيان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع