شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 256

13,667 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز ـ نص تشطيب ـ أفضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشن ممتاز - فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعرفى الماركت - لوكيشن مميز ـ نص تشطيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فيو فيلا قسط على 24 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - فيو لاندسكيب - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام سنة - لوكيشن مميز ـ نص تشطيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه ف اكتوبر ب 3 مليون و100 الف

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر _ افضل موقع _ تشطيب كامل _ فيو مميز

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز ـ نص تشطيب ـ أفضل سعر

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى -لوكيشن مميز - أفضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة بخدمة فندقية من فندق كراون بلازا

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٩٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر- إستلام سنه -لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - فيو لاندسكيب - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز الشيخ زايد | تشطيب كامل

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فى الماركت- إستلام فورى -لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن - إستلام فورى -لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعربالقسط - لوكيشن مميز ـ نص تشطيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مع جاردن - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع