شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 254

13,667 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م للبيع بأوفيس -موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الثالثة ب الخمايل ١٤٣م موقع مميز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمدخل خاص بمدينة 6 أكتوبر – الحي الرابع

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الرابع

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع مميز فى باديه بأقل مقدم قسط12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الخامس

    Zayed Gate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقةريسيل134م ف كارما كي متشطبه بالتكيفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    ب أقل سعر شقة 131م متشطبه بفيو مميز لفترة محدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في O West بمقدم 5% وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين لوكيشن مميز بمقدم 590 ألف قسط 10س سوديك

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٤٬٩١٢ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٣٤٬٠٣٣ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بمقدم 5% على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    متصدر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 325ألف قسط براحتك لحد 10س بدون فوائد

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 13 – الشيخ زايد 70متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الخامس

    Zayed Gate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة خاص بالقرب من مول العرب

    Inn Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزه للبيع 140م فيو غير مجروح جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2B جاهزة للسكن من شركة سوديك / تمويل ..

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره خليجيه شقق للعاملين ومبنى مقر قنصليه

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي سوديك: رفاهية وخصوصية في قلب الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع