شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 3

712 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بأوريجامي تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بحديقة للبيع – تاج سيتي | تسليم 2027

    Beltone logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في التجمع الاول كمبوند تاج سيتي

    شركة البحيري جروب logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع استلام فوري في تاج سيتي Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري تكمله اقساط في تاج سيتي

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بافضل فيو للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة, تاج سيتي بمقدم 995الف

    Closer logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي فيو لاند سكيب استلام فورى

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي (المنطقة T)، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م استلام فوري في تاج سلطان بسعر مميز

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3,2 مليون شقة 130م بحري بتاج ستي بفيو بحيرة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٠٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م استلام فوري في تاج سلطان بسعر مميز

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر شقه للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو متشطب بالكامل وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة متشطبة بالكامل

    Right Direction logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بدون مقدم واقساط 12سنة فيومميزع طريق السويس

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن تكمله اقساط في تاج سيتي

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في تاج سيتي جاهزة للسكن

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 114م في كمبوند تاج سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب الترا سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع