شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 4

709 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري متشطب للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري بافضل فيو للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي – موقع مميز

    Susqual Management logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في كمبوند تاج سيتي ع طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 535 الف امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة في تاج سيتي شاليا

    Susqual Management logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 80م للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف في موقع مميز وبأقل دفعة أولى و توتال

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بأقل سعر فى السوق

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة بالكامل استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم فيوفي تاج سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على جاردن شقة 130م باقساط مرنة بتاج ستي

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع مميز للبيع ف تاج سيتي قسط ع 6سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذكية للسكن أو الاستثمار داخل واحدة تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان (Taj Sultan) | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه نصف مفروشه في تاج سيتي , 121متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك مطل على الحدائق و مرحلة أوريغامي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب - تاج سلطان بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع