شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 2

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلم فوري (135م)تشطيب كامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقساط 10 سنين بالم كابيتال الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650,000 = شقه تشطيب كامل + قسط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم 660 الف امام مدينتي فيو جاردن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م دبل فيو لاندسكيب امام مدينتي فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو لاند سكيب كاملة التشطيب فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فـ قلب الشروق بجوار اوب اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري شقة امام مدينتي فـ قلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى متشطبه بالتكييفات فى al burouj موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق133م متكرر باحسن سعر فى مدينه الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام خلال سنه بمرحلهorion بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • بالم كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٧٠٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,بالم كابيتال

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات في مدينة الشروق - المجاورة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بخصم 64% او اقساط 15سنة - تلالا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في البروج متشطبه باقل سعر بالماركت

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Finished بفيو بحري واجهتين تقسيط15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزةبكمبوند امام مدينتى على طريق السويس

    Homy Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتقسيط المريح على 7 سنوات |

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتقسيط المريح على 7 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتى مباشرة اقل سعر شقة للبيع ارضى بحديقة

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل ( غرفتين + Service ) في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه متشطبه بالكامل فى كمبوند البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة