شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 3

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز وفيو داخلي للبيع | كمبوند معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - الحي الأول بموقع مميز

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز و افضل سعر للمتر في جراندا

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين في كمبوند البروچ متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين على طريق السويس شقة للبيع اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب vip استلام فوري فيو مفتوح غير مجروح تقسيط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر للبيع بتراس في مشروع البروج

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م باقل سعر للمتر 0 % مقدم في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي برايم لوكيشن بجاردن خاصه في قلب الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • معادى فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو

    3 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بمقدم لقطه تقسيط بدون فوائد بالشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتكييفات في البروج بجوار المركز الطبي

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة غرفتين في JBD /مقدم 500ألف تقسيط 7سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة ارضي بحديقه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م تشطيب كامل في الجار بريتش

    Feeds logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في البروج الشروق سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة للبيع في مشروع معادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في الطابق الثاني في المعادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف +متشطبه بالتكيفات +المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم 20% بجوار مدينتي بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مرحله اورايون كمبوند البروج سعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري , شقه فندقيه , بمقدم 850 الف - متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند دار مصر الشروق

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • أيفى ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٤٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    AGEC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ايفى ريسيدنس

    1 - 3 غرفة