شقق 145 متر للبيع في الغردقة, صفحة 16

9,975 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بحديقة خاصة تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بأقل مقدم تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بفيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر على البحر من اوراسكوم 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه2غرف علي البحر دايركت باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في الجونه من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    Studio apartment sea view Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    قسط على 8 سنوات |شقة 2 غرفة في الداو هايتس الغردقه

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة + حديقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 30% واستلام فوري شقة في سكانديك وتقسيط على3س

    Rook Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو على البحيرة – مكادي هايتس، الغردقة

    HPK logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة95م_الكوثر القديم_تشطيب كامل_استلام شهر اكتوبر

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عائليه-تشطيب كامل-3حمامات سباحه-استلام12-2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٦٬١١١ جنيه

    خصم الكاش 2.2 مليون | شقة 1 غرفة فيو بحر كالا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بإطلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بجاردن 37 متر-2 نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م بفيو حمام سباحة في منطقة مجاويش

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أنيق بفيو حمام سباحة في مجاويش بالغردقة

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع