شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 60

2,183 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في مروج بفيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مصطفى كامل (120م) خطوات من كيروسيز مول .

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م لوران (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي ابو هيف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ميامى (140م) خطوات من 45 .

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح شقة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سموحة (ش كمال الدين صلاح )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م الابراهيمية ( شارع سوهاج )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سوهاج, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق تسهيلات على 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لإعادة البيع 48م ( Porto Golf ) العلمين

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع بني الاحمر 145م دور2 متشطب مرخصه

    Dk REAL ESTATE logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م بولكلى (ش سامح قاسم )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 129 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سبورتنج (خطوات لشارع ابو قير )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحة – شارع النصر

    New Home for Realestate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بولكلى (115م) شارع تكلا .

    شارع تقاطع تكلا, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك (134م) كومباوند اوريا سيتى .

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108 م ميامي (متفرع من ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيكتوريا مرخصة و مطلات مفتوحة

    Chance for Realestate logo image

    شارع كلية فيكتوريا كوليدج, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م فى سيـدى جابــر - خطوات من الترام

    Next Estate logo image

    شارع ابن شعبه, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    7+

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران (140م) شارع الاقبال .

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كفر عبده ( شارع سانت جينى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م كيلوباترا (ش دارا)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع