شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 65

2,192 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن و الغرف فيو مفتوح علي المنتزه و البحر

    Remax Professional. logo image

    شارع النبوي المهندس, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م ميامي (على البحر مباشرة)

    Next Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م - الابراهيميه ( شارع ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحه (خطوات من فوزى معاذ)

    Next Estate logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوران استلام فوري

    Chance for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر خصم للكاش شقتك مطلات مفتوحه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح شامل دواليب المطبخ و 2 تكييف

    Remax Professional. logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 م بولكلى ( ش ابوقير مباشر )

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م - محرم بك ( منشا )

    Next Estate logo image

    شارع منشية نادى الصيد, محرم بك, حي شرق, الاسكندرية

    4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة لـلـبيـع - سـبـورتـنـج

    New Home for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة فيو مفتوح ثاني نمرة بحري

    Remax Professional. logo image

    شارع 57, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ) - جناكليس - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زيزينيا - الاسكندرية

    I-Property logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م - ميامى (خطوات من العيسوي)

    Next Estate logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م كفر عبده ( متفرع من ش امير البحار )

    Inspire Homes logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - على البحر مباشرة

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (مدينة أسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٤٠٠ جنيه

    طرح جديد في مشروع The One من Elsewhere Development

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م جليم (ش ابو قير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شامل دواليب المطبخ مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (مروج) - 143 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند تقسيم القضاه سموحة 112م دور4 متش

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محرم بيك ( ش امير البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع امير البحر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (ش بن مصلح الامن) 125 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بن مصلح الارمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م - العصافره بحرى جمال عبد الناصر

    Next Estate logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع