شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 37

2,192 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن خطوات من استاد اسكندريه فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع احمد محمد اسماعيل, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م كمباوند فى السيوف ( ش مصطفى كامل )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفى كامل, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الفيلات افضل تشطيب شامل التكييفات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي صواري – الإسكندرية_مساحة 101 متر

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م - بولكلى - خطوات من مصطفى كامل

    Next Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة سوق الكمبيوتر تصلح ادارى او سكنى

    Elite Groupe logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - المندره - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سيدى بشر متفرع من خالد بن الوليد

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - مروج

    Next Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تسهيلات في السداد علي 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - محرم بك - حى محرم باشا

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٥٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بحيرة و نادي تشطيب كامل اقل مقدم

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور تسهيلات على 7 سنوات تشطيب فندقى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - كليوباترا - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مصطفى كامل

    Inspire Homes logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - الشاطبي -موقع مميز - بانوراما بحر

    Elite Groupe logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سان ستيفانو

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م صافي جليم - ش أبو قير مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م ميامي ( متفرع من ش العيسوي )

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحة ( ش الهيلتون )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة (ش كمال صلاح الدين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - خالد بن الوليد - فيو بحر

    Elite Groupe logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - العصافرة - بحري

    New Home for Realestate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع