شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 34

2,190 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101م كومباوند صواري الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٩ م للبيع كومباوند جراند فيو سموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج 65م (ش احمد باشا ترك) .

    شارع أحمد باشا ترك, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سان ستيفانو 80م .

    شارع على باشا فهمى, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على شارع بعرض 42 م تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مصطفي كامل - مساحة 116 متر

    Remax Top Agents logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمروچ ١١٢ متر بمقدم 1,294,000

    Pharos Real Estate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح دوبلكس مرخص

    Remax Professional. logo image

    شارع إبراهيم نصير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيدا سموحة الإسكندرية 132م²

    AQAR One For Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في صواري الإسكندرية – 111م² – 2 غرف

    AQAR One For Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف للبيع في بالم هيلز الأسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيزينيا شارع الامير جميل | بسعر 4 مليون

    BABEL Real Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سيدي بشر (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م - سيدي بشر - شارع مسجد هدي الإسلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة فيو مفتوح تشطيب كامل تسهيلات سداد

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح على لاند سكيب

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حصه عقاريه في الارض فيو مفتوح علي الشارع

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م - سيدي بشر متفرع من محمد نجيب

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح معزولة عزل مائي وحراري

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٤ جنيه/متر مربع