شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 22

2,191 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الشارع مرخصة يوجد اسانسير

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الابراهيمية شارع طيبة

    New Home for Realestate logo image

    شارع طيبة, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كامب شيزار (ش كانوب)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٢٤٠ جنيه

    شقة للبيع 137م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو جانبى للمنتزه مرخصة

    Remax Professional. logo image

    رويال بلازا, المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع السيوف (ش جميلة أبو حريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٢٩٥ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند Palm Hills Alexandria

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٥٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م فلمنج (ش مصطفي كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م كومباوند الاتحادية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سان ستيفانو (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٢٬٠٨٠ جنيه

    شقة للبيع 137 م سموحه (ذا وان)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦١٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٧٦٠٬٥٦٧ جنيه

    شقة Resaleللبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٦١٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - خطوات من المحمودية

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢١٤٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٩٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٥٧٬٤٢٨ جنيه

    شقة للبيع 129م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج صواري فرصه استثمارية حقيقة

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر مدخل فندقي فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار في كومباوند صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139م كومباوند صواري - سالوجا إيليت

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٨١٧ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في صواري ووتر فرونت

    RE/MAX Avalon logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 105م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع