شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 27

2,190 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محمد نجيب بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م (اليكس ويست) - فيو نادي

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصه للبيع 100م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م سان ستيفانو (الفورسيزون).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 136م -فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سموحة (شارع الهيلتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المندرة (رويال بلازا)

    RE/MAX Avalon logo image

    رويال بلازا, المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م العصافرة (ش اطلس)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران (متفرع من ش سيرهينك)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميّز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحة (ش ألبرت الأول)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي و لاند سكيب اطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٣٧ متر في the one بمقدم ٥٠٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سيدي بشر (بجوار مسجد سيدي بشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج - المعماري)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م جليم (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 6 سنوات فيوهات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة السعر شامل دواليب المطبخ فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م العصافرة (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوران

    New Home for Realestate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع